Masz pytanie? Skontaktuj się z nami.
+48 34 360 23 92sklep@e-pat.pl
Diamenciarko-Frezarka - Diamond cut 100
Kod produktu: GE0252
Dostępność - na wyczerpaniu
Cena:
34 080,89 zł netto
41 919,49 zł brutto
   szt.
OPIEKUN PRODUKTU:603 941 843
WYSYŁKA DO 48H
drzewoJESTEŚMY POLSKĄ FIRMĄ RODZINNĄ
Opis produktu

Urządzenie obsługiwane manualnie, wyposażone w podwójną głowicę przeznaczoną do diamentowania. Maszyna posiada dwie głowice pionowe i poziome z wrzecionami które są wyposażone w system szybkiej zmiany.

Diamenciarko-frezarka była projektowana z myślą o możliwość rozbudowy o dodatkowe przystawki umożliwiające wykonywanie bardziej zróżnicowanych wzorów na biżuterii (opcje dodatkowo płatne).

Maszyn posiada możliwość pracy w 13 różnych osiach. Poprzez wymianę uchwytów maszyna może pracować na pierścionkach, bransoletach oraz przedmiotach płaskich. Maszyna posiada możliwość ruchu w ponad 13 różnych osiach.

Przystawka - kwadratura.

Przystawka używana jest do formowania pierścionków w ostre krawędzie dzięki niej możemy obrabiać pierścionki w takie kształty jak trójkąt i oktagon. Przystawka - Sprężyna


Przystawka sprężynowa służy do wykonywania kształtów w formie litery "S" lub płynnych fal. Maszyna używa różnych rozstawów dzięki czemu możemy uzyskać różne rozmiary i kształty. Ta przystawka dodatkowo może zostać wyposażona w dodatkowy bieg powodujący miarowe uderzenia w formie litery "S".Przystawka - Wzór gwiazdy

Głowica wykonująca wzór gwiazdy to przystawka tnąca w pionie. Maszyna posiada prosty system demontażu przystawek co pozwala na łatwą zmiany z pionu na poziom. Przystawka wykonuje kształt gwiazdy.  
do góry
PAT Czestochowa
Sklep internetowy Shoper.pl