Masz pytanie? Skontaktuj się z nami.
+48 34 360 23 92sklep@e-pat.pl
Diamenciarko-Frezarka - Diamond cut 100
Kod produktu: GE0252
Produkt - na zamówienie - zapytaj o wycenę
   szt.
OPIEKUN PRODUKTU:34 360 23 93
WYSYŁKA DO 48H
drzewoJESTEŚMY POLSKĄ FIRMĄ RODZINNĄ
Opis produktu

Urządzenie obsługiwane manualnie, wyposażone w głowice przeznaczone do diamentowania. Maszyna posiada dwie głowice: pionową oraz poziomą, które są wyposażone w system szybkiej zmiany.

Diamenciarko-frezarka została projektowana z myślą o możliwość rozbudowy o dodatkowe przystawki umożliwiające wykonywanie bardziej zróżnicowanych wzorów na biżuterii (opcje dodatkowo płatne).

Maszyna posiada możliwość pracy w 13 różnych osiach. Poprzez wymianę uchwytów maszyna może pracować na pierścionkach, bransoletach oraz przedmiotach płaskich. 
Przystawka - kwadratura.

Przystawka używana jest do formowania pierścionków w ostre krawędzie dzięki niej możemy obrabiać pierścionki w takie kształty jak trójkąt i oktagon. Przystawka - Sprężyna


Przystawka sprężynowa służy do wykonywania kształtów w formie litery "S" lub płynnych fal. Maszyna używa różnych rozstawów dzięki czemu możemy uzyskać różne rozmiary i kształty. Ta przystawka dodatkowo może zostać wyposażona w dodatkowy bieg powodujący miarowe uderzenia w formie litery "S".Przystawka - Wzór gwiazdy

Głowica wykonująca wzór gwiazdy to przystawka tnąca w pionie. Maszyna posiada prosty system demontażu przystawek co pozwala na łatwą zmiany z pionu na poziom. Przystawka wykonuje kształt gwiazdy. 
Dane techniczne:

zasilanie: 230V

moc: 0,75 kW

prędkość obrotowa wrzeciona: 6000 obr/min

wymiary: 500 x 650 x 950 mm

waga: 190 kg

Sklep internetowy Shoper.pl