Masz pytanie? Skontaktuj się z nami.
+48 34 360 23 92sklep@e-pat.pl
Klej w sprayu - UHU Power 200ml
Kod produktu: CS0110
UHU
Produkt - na zamówienie – zapytaj o wycenę
Cena:
51,53 zł netto
63,38 zł brutto
   szt.
OPIEKUN PRODUKTU:603 877 070
WYSYŁKA DO 48H
ZAKUP NA RATY LUB LEASING
drzewoJESTEŚMY POLSKĄ FIRMĄ RODZINNĄ
Opis produktu

Szybkowiążący, kontaktowy klej ze sztucznego kauczuku w areozolu przydatny zwłaszcza do łączenia płaskich powierzchni. Dla majsterkowiczów, gospodarstw domowych i biura. Skleja powierzchnie silnie, szybko i czysto. 

Zawiera dwie dysze: do dużego i średniego rozpylania. 

Nie zawiera freonów.

Materiały na których można stosować klej:
Idealny do łączenia dużych powierzchni materiałów takich jak papier, tektura, karton, tekstylia, filc, pianki i tworzywa sztuczne, Styropor® z drewnem, szkłem, metalem, ceramiką.

Zawartość: 200ml.


Sposób użycia:

Klejone powierzchnie muszą być czyste, wolne od kurzu i tłuszczu. Pojemnik przed użyciem kilkakrotnie wstrząsnąć. Klej natryskiwać z odległości 15-20 cm. Na materiały porowate klej nanosić jednostronnie, sklejać natychmiast.

Na materiały nieporowate i styropian klej nanosić równomiernie na obie klejone powierzchnie, pozostawić na ok 3-5 min do przeschnięcia, silnie docisnąć do siebie.

Strumień areozolu wnika w najmniejsze zagłębienia i otwory, a po naniesieniu na powierzchnię tworzy elastyczną błonkę, która po kilku minutach wietrzenia  wytwarza do zdolność do natychmiastowej przylepności.

Aby uniknąć zaklejenia końcówki, pojemnik bezpośrednio po użyciu postawić do góry nogami i nacisnąć zawór usuwając gazem pozostałości kleju.


Klejenie kontaktowe jest stosowane w przypadku konieczności uzyskania szczególnie mocnego połączenia albo przy łączeniu powierzchni, z których wolno paruje rozpuszczalnik.

Oba procesy dają ten sam rezultat.

Praca w temperaturach pokojowych.

Przed użyciem przeczytaj ulotkę dołączoną w opakowaniu.

Sklep internetowy Shoper.pl