Masz pytanie? Skontaktuj się z nami.
+48 34 360 23 92sklep@e-pat.pl
Drukarka Formlabs FORM 3
Kod produktu: HE0279
Formlabs
Produkt - na zamówienie – zapytaj o wycenę
Cena:
13 600,00 zł netto
16 728,00 zł brutto
   szt.
OPIEKUN PRODUKTU:34 360 23 79
WYSYŁKA DO 48H
drzewoJESTEŚMY POLSKĄ FIRMĄ RODZINNĄ
Opis produktu

Formlabs3
Formlabs opracował nową wersję technologii SLA, by uzyskać jeszcze lepsze rezultaty w druku z żywic fotopolimerowych. Drukarka 3D Formlabs Form 3 wykorzystuje technologię LFS (Low Force Stereolithography™), która zapewnia jeszcze wyższą precyzję wytwarzania przy zwiększonej szybkości druku. Za sprawą zmniejszonej plamki lasera do 85 mikrometrów możemy uzyskać bezkonkurencyjną dokładność odwzorowania każdego detalu. Z kolei wbudowane czujniki monitorują pracę urządzenia i utrzymują stałe warunki podczas drukowania, co gwarantuje powtarzalność produkcji. Uzyskaj niezrównaną precyzję druku 3D w jeszcze krótszym czasie.Imponująca precyzja przy każdym wydruku

technologia druku: Low Force Stereolithography™ (LFS)

obszar roboczy: 145 × 145 × 185 mm
wysokość warstw: 25 – 300 mikronów
wielkość plamki lasera: 85 mikronówGładka powierzchnia wydruków


Struktury podporowe są jeszcze cieńsze, dzięki czemu modele cechują się gładką powierzchnią. Łatwiejsze usuwanie podpór to także krótszy czas obróbki wydruków

Dokładniejsze odwzorowanie detali

Ulepszony system optyczny steruje wiązką lasera o wielkości 85 mikrometrów. Zapewnia to wyjątkową precyzję i jakość odwzorowania detali.

Technologia SLA w nowym wydaniu

Opracowana przez Formlabs technologia LFS (Low Force Stereolithography) pozwala drukować z dużo większą precyzją w porównaniu z innymi drukarkami 3D SLA.
Drukarka 3D zaprojektowana z myślą o zastosowaniach złotniczych.

Parametry drukarki Formlabs Form 2 dedykowanej dla jubilerów/złotników i projektantów są dostosowane do wykonywania odlewów, żywica wypala się nie pozostawiając popiołu, co pozwala na uzyskanie gładszej powierzchni w procesie wosku traconego. Pozwala uchwycić najdrobniejsze szczegóły modelu przy jednoczesnym zachowaniu gładkiej powierzchni.

Zautomatyzowany system kontenerów z żywicą.

Drukarka dostosowuje ilość pobieranej żywicy przed rozpoczęciem procesu drukowania. Pozwala nam to na zachowanie większej czystości w zakładzie i zapobiega nieumyślnemu wylaniu żywicy z naczynia na drukarkę. 

Specjalny system wycieraczki zamontowanej w zbiorniku pozwala na większe i trwalsze wydruki przy zminimalizowaniu zużycia zbiornika. Wycieraczka zbiera wszelkie pozostałości po utwardzeniu. 

Podgrzewany zbiornik utrzymuje stale temperaturę 35°C. Pozwala to zachować wydruki w optymalnej kondycji przez cały proces wydruku. 

Dedykowane oprogramowanie PreForm.

PreForm automatycznie przygotowuje modele do drukowania, co daje swobodę i czas na skoncentrowanie się na projektowaniu. Wirtualny model gotowy jest w ciągu kilku minut, po przesłaniu go do pamięci drukarki wydruk rozpoczyna się po jednym kliknięciu, tak jak w drukarkach 2D. 

Dzięki uproszczonemu systemowi drukowania, oprogramowanie samodzielnie orientuje model na obszarze roboczym oraz automatycznie generuje podpory dla uzyskania optymalnych rezultatów. Przesyłanie wydruku jest szybkie i wygodne dzięki wbudowanej funkcji łączności bezprzewodowej. 

Oprogramowanie PreForm pozwala na obsługiwanie kilku urządzeń naraz, co znacząco ułatwia pracę podczas korzystania z wielu urządzeń. Pliki przesyłane w obsługiwanych formatach STL lub OBJ są automatycznie przygotowywane do druku oraz naprawiane dzięki specjalnie wbudowanym funkcjom z oprogramowania NetFabb.

program preform


Sklep internetowy Shoper.pl