Masz pytanie? Skontaktuj się z nami.
+48 34 360 23 92sklep@e-pat.pl
Klej Power w sztyfcie UHU
Kod produktu: CS0140
UHU
Produkt - na zamówienie – zapytaj o wycenę
Cena:
22,02 zł netto
27,08 zł brutto
   szt.
OPIEKUN PRODUKTU:603 877 070
WYSYŁKA DO 48H
ZAKUP NA RATY LUB LEASING
drzewoJESTEŚMY POLSKĄ FIRMĄ RODZINNĄ
Opis produktu

Klej kontaktowy - w unikalnej formie sztyftu. Jego formuła zapewnia silne, przejrzyste i wodoodporne wiązania. Idealny do napraw, budownictwa i rzemiosła artystycznego. Elastyczny, o formule non-aging, odporny na olej mineralny, kwasy rozcieńczone i zasady. Wygodny i czysty w użyciu.


Zastosowanie:

Drewno, drewnopochodne materiały, taśmy, twarde i miękkie-plastiki, metal, guma, pianki gumy, skóry, sztuczne skóry, podeszwy butów, korek, filc, tkaniny, tektura. Nie nadaje się do styropianu R, PE, PP.Sposób użycia:
Dokładnie oczyścić obie klejone powierzchnie (muszą być suche i wolne od kurzu i tłuszczu). Jednostronne zastosowanie: nałożyć cienką warstwę kleju na jedną klejoną
powierzchnię, docisnąć obie powierzchnie. Dwustronne zastosowanie: nałożyć klej cienko i równomiernie na obie klejone powierzchnie. Pozostawić do wyschnięcia (od 5 do 10 min). Po przeschnięciu obu powierzchni konieczne jest dokładne dopasowanie ich do siebie (późniejsze poprawki są już niemożliwe), a następnie mocno i stanowczo docisnąć do siebie.

Sklep internetowy Shoper.pl