Masz pytanie? Skontaktuj się z nami.
+48 34 360 23 92sklep@e-pat.pl
Laser do cięcia metalu Start 20W GOLD
Kod produktu: FE4000
Produkt - Indywidualna wycena
Cena:
82 000,00 zł netto
100 860,00 zł brutto
   szt.
OPIEKUN PRODUKTU:603 941 843
WYSYŁKA DO 48H
ZAKUP NA RATY LUB LEASING
drzewoJESTEŚMY POLSKĄ FIRMĄ RODZINNĄ
Opis produktu

Maszyna jest nowoczesnym urządzeniem do cięcia metali, grawerowania i znakowania, wyposażonym w źródło lasera światłowodowego. Zastosowanalaser do ciecia z odsysem technologii laserowej zapewnia jeszcze dokładniejszą i szybszą pracę w porównaniu z urządzeniami mechanicznymi dostępnymi na rynku.

Za pomocą obróbki technologią Fiber Laser otrzymujemy wyraźniejsze i dokładniejsze kształty obrabianych elementów (np. liter czy wzorów) w porównaniu ze starszą technologią YAG. Wiązkę laserową możemy skupić do mniejszej średnicy przez co otrzymujemy większą gęstość mocy co owocuję zwiększoną wydajnością pracy szczególnie przy głębszym grawerowaniu.

PODSTAWOWE PARAMETRY TECHNICZNE Seria START GOLD

 

Nazwa urządzenia  Laser START series
Dostępne moce lasera 10W, 20W, 30W, 50W
Częstotliwość pracy 20kHz - 80 kHz
Typ lasera Ytterbium - fiber laser
Technologia światłowodowa Q-Switch
Pole pracy w zależności od zastosowanej soczewki
Napięcie zasilania 230V 50Hz   w opcji 110V
System polepszenia promienia beamexpander
System chłodzenia lasera powietrzne ( wbudowane wentylatory )

 

 

Urządzenie START Laser(Fiber Laser) posiada laser o długości fali ok. 1064 nm (podobnie jak w laserach Nd:YAG), który umożliwia obróbkę materiałów
niedostępnych dla popularnej technologii CO2. Laser fibrowy odróżnia od innych tego typu maszyn brak konieczności ciągłej obsługi w zakresie czyszczenia elementów optyki laserowej (hermetyczna obudowa eliminuje dostanie się zanieczyszczeń i spalin do wnętrza urządzenia), co bardzo ułatwia eksploatację, jak również obniża jej koszt.


Zastosowanie znajduje głównie przy wycinaniu i grawerowaniu metali (stali, miedzi, złota, srebra, stopów itp.), tlenków metali i innych materiałów metalicznych.

Elektronika urządzenia oparta jest na zaawansowanych i niezawodnych systemach mikroprocesorowych, które we współpracy z profesjonalnym zespołem 
prowadzenia promienia laserowego (precyzyjne zespoły galvanometrów) pozwalają na uzyskanie jeszcze cieńszej, mocniejszej i co najważniejsze maksymalnie efektywnej wyjściowej wiązki. Cały system elektroniczny zamknięty jest w szczelnej obudowie (wielkości standardowego komputera PC) co ułatwia umiejscowienie urządzenia na stanowisku pracy, ze względu na niewielkie gabaryty.

Nowoczesny układ sterowania umożliwia współpracę urządzenia z komputerem klasy PC (bądź laptop) wyposażonym w system operacyjny Windows. Urządzenie posiada ponad to własne oprogramowanie w języku polskim, które współpracuje z popularnymi programami graficznymi tj. CorelDraw, PhotoShop, AutoCad - za pomocą w.w. oprogramowania możemy importować pliki różnych formatów, które program konwertuje na własny format.


Urządzenie może zostać opcjonalnie wyposażone w przystawkę do grawerowania po okręgu i podajnik blachy.

 

Precyzyjne cięcie metali na podstawie srebra. 

 

Powyższa cena dotyczy urządzenia z mocą 20W. Zapraszamy do kontaktu w celu wykonania prób i dobrania odpowiednich parametrów pracy lasera dla Państwa zakładu. 

do góry
PAT Czestochowa
Sklep internetowy Shoper.pl