Masz pytanie? Skontaktuj się z nami.
+48 34 360 23 92sklep@e-pat.pl
Laser światłowodowy 20 Wat
Kod produktu: FE2100
Produkt - na zapytanie, cena może ulec zmianie
Cena:
28 509,97 zł netto
35 067,26 zł brutto
   szt.
OPIEKUN PRODUKTU:603 941 843
WYSYŁKA DO 48H
ZAKUP NA RATY LUB LEASING
drzewoJESTEŚMY POLSKĄ FIRMĄ RODZINNĄ
Opis produktu

Laser światłowodowy o mocy 20 wat służący do grawerowania i znakowania różnych metali. Dzięki zastosowaniu lasera możemy uzyskać dokładniejszą i szybszą pracę w porównaniu z urządzeniami do mechanicznej obróbki. Urządzenie wyposażone jest w głowicę galvanometryczną o stabilnej mocy. Sterowanie urządzeniem odbywa się za pomocą komputera klasy PC. Laser sterowany jest przy pomocy oprogramowania EZCAD który jest programem CAD'owskim łączycym w sobie funkcje rysowania, edycji wzorów do znakowania. Oprogramowania steruje również parametrami pracy lasera. Program umożliwia import plików przygotowanych w programach zewnętrznych takich jak np. CorelDraw, AutoCAD, Adobe Illustrator i innych programach obsługujących możliwość tworzenia grafiki wektorowej. Dzięki możliwości sterowania parametrami lasera mamy możliwość wpływu na parametry pracy podzespołów lasera takich jak ustawienie mocy źródła laserowego oraz szybkości głowicy galwanometrycznej. Oprogramowanie EZCAD, poprzez interfejsy wejściowe pozwala na zdalne wyzwalanie lasera przy pomocy np. przystawki, bądź pedała.
Dzięki funkcji szeregowania przy pomocą kolorów,  możemy zadawać laserowi w jednym procesie różne parametry grawerowania dla wielu elementów projektu. Za jego pomocą możemy nadawać różne efekty dla graweru takie jak np. efekt głębi. Czerwony punktowy wskaźnik laserowy pozwala nam na łatwe umiejscowienie obiektu w polu pracy, wskaźnik również wyświetla pole pracy na obrabianym przedmiocie. Podstawa posiada płynną regulację wysokości. Urządzenie wyposażone w systemy bezpieczeństwa  w postaci wyłącznika awaryjnego i dodatkowego uziemienia.

Opcjonalnie do urządzenia możliwe jest dokupienie przystawki obrotowej do grawerowania po obwodzie i w środku przedmiotów takich jak obrączki i bransolety. Przystawka jest sterowana przy pomocy oprogramowania ezcad.

Główne parametry:

Wymiary urządzenia: 720 x 210 x 550 mm
moc lasera: 20wat
długość fali lasera: 1064 nm
źródło lasera: JPT
klasa lasera: IV
jakość wiązki: M2<1.3
częstotliwość: 20KHz-80KHz
pole pracy: 70 x 70 mm
minimalna wielkość znaku: 0,15mm
minimalna grubość znaku: 0,01mm
maksymalny czas pracy ciągłej: 8 godzin
typ chłodzenia: powietrzem / Wbudowane wentylatory
pobór prądu: 0,8kw
prędkość znakowania: <7000mm/s

Powyższa cena dotyczy urządzenia z mocą 20W. Zapraszamy do kontaktu w celu wykonania prób. W ofercie posiadamy lasery o mocy 20/30/50/100wat

 
do góry
PAT Czestochowa
Sklep internetowy Shoper.pl