Masz pytanie? Skontaktuj się z nami.
+48 34 360 23 92sklep@e-pat.pl
Spawarka protetyczna PUK D6 + Mikroskop SM 6
Kod produktu: FE0240
Lampert
Produkt - chwilowo niedostępny
Cena:
20 730,00 zł netto
25 497,90 zł brutto
   szt.
OPIEKUN PRODUKTU:34 360 23 93
WYSYŁKA DO 48H
drzewoJESTEŚMY POLSKĄ FIRMĄ RODZINNĄ
Opis produktu

Precyzyjna technika spawania dla laboratoriów protetycznych i ortodontycznychSpawarka mikro TIG PUK D6
Spawarka mikroimpulsowa jest kompaktowa i wszechstronna, zaprojektowana specjalnie do zastosowań i materiałów stomatologicznych. Wszystkie zadania w codziennej rutynie laboratorium dentystycznego, które w innym przypadku można wykonać tylko za pomocą lasera, można wykonać za pomocą tej spawarki TIG. Zapoznaj się z różnymi możliwościami zastosowań w naszych filmach dotyczących zastosowań!

Spawarka protetyczna w codziennym użyciu

 

- Ekstremalnie krótkie czasy impulsu spawalniczego umożliwiają uzyskanie wysokiej jakości połączeń spawanych na elementach o grubości materiału < 0,15 mm (z. np. w konstrukcjach ortodontycznych), jak również w miejscach wrażliwych na wysoką temperaturę (z. np. w pobliżu elementów z tworzywa sztucznego lub ceramiki).

- Dzięki szerokiemu zakresowi parametrów pracy PUK D6 można wykonywać stabilne połączenia spawane nawet na bardzo masywnych elementach, takich jak mosty, pręty i protezy odlewane z modeli.

- Zaleca się stosowanie do tego celu odpowiednich drutów spawalniczychNowy PUK D6

Precyzyjne spawanie zamiast lutowania

Silne i długotrwałe oddziaływanie ciepła podczas konwencjonalnego spawania TIG lub lutowania płomieniem jest często niepożądane lub nietolerowane w technice dentystycznej. Spawanie PUK w tym przypadku nie tylko oszczędza czas, ale także pozwala uniknąć niepotrzebnego zużycia materiału.

Biokompatybilność z każdą protezą dentystyczną

Spawanie PUK, w przeciwieństwie do lutowania twardego, wykorzystuje stopy tego samego rodzaju i w ten sposób unika się zbędnego mieszania materiałów.
Zapewnia to biokompatybilność zarówno przy wykonywaniu, jak i naprawianiu uzupełnień protetycznych.

Kompaktowy i wszechstronny

Gdy wymagana jest precyzja, niezawodność i możliwość kontroli, PUK D6 jest pierwszym wyborem, dzięki czemu stanowi idealne uzupełnienie projektowania CAD/CAM i procesów przyrostowych, jak również klasycznych technik odlewniczych.

Wyjątkowa funkcjonalność

Oprócz klasycznej techniki spawania mikroimpulsowego TIG, PUK D6 oferuje również praktyczną i sprawdzoną funkcję spawania retencyjnego do szybkich i stabilnych napraw protez lub ich przedłużania.

Koncepcja obsługi nowego PUK D6
Zoptymalizowane menu ustawień z możliwością szybkiego wywołania praktycznych funkcji dodatkowych, takich jak udoskonalony tryb mikro, tryb spawania retencyjnego lub funkcja spawania mocującego.
Wybór podstawowych funkcji w ustawieniach urządzenia odbywa się w zaledwie kilku krokach.


Intuicyjna, prosta, ergonomiczna obsługa: wybierz metal - wybierz sytuację spawania -...
spawaj!
Wizualizacja optymalnych zakresów ustawień dla wybranego zadania spawalniczegoWstępne ustawienia dla wszystkich popularnych materiałów
np. dla stopów kobaltu i chromu oraz stopów złota, stali nierdzewnej, tytanu i wielu innych, jak również dla typowych sytuacji spawalniczych.Ustawianie parametrów mocy, czasu trwania impulsu oraz nawigacja po menu bezpośrednio za pomocą jednoręcznego joysticka
Łatwe do zrozumienia symbole z samoobjaśniającym się interfejsem użytkownika


Sklep internetowy Shoper.pl