Masz pytanie? Skontaktuj się z nami.
+48 34 360 23 92sklep@e-pat.pl
Spawarka protetyczna PUK D2 + Mikroskop SM D2
Kod produktu: FE0141
Lampert
Produkt - Indywidualna wycena
Cena:
16 100,00 zł netto
19 803,00 zł brutto
   szt.
OPIEKUN PRODUKTU:661 432 058
WYSYŁKA DO 48H
ZAKUP NA RATY LUB LEASING
drzewoJESTEŚMY POLSKĄ FIRMĄ RODZINNĄ
Opis produktu

Spawarka protetyczna puk d 2

Spawarka protetyczna PUK D2 znajdzie zastosowanie, do wytwarzania protez i napraw z zakresie techniki dentystycznej, protetycznej i ortodoncji. Przy pomocy urządzenia możliwe jest spawanie wszystkich stopów powszechnie stosowanych w protetyce w otoczeniu gazu ochronnego (argon). Specjalne tryby spawania sztyftem, do nadtapiania retencji oraz specjalistyczny tryb do spawania precyzyjnego. Prosta i intuicyjna obsługa za pośrednictwem ekranu dotykowego. Ustawienia charakterystyki spawania przy pomocy krzywych co zapewnia lepsze spawanie. Możliwość wytworzenia w każdej chwili powtarzalnych i jakościowo wysokowartościowych wyników spawania na wszystkich materiałach. Wieloletnia bezawaryjna obsługa. 

krzywe puk d2

Praca ze spawarką precyzyjną PUK D2.


Koncepcja działania spawarki protetycznej PUK D2 jest prosta i intuicyjna. Korekta ustawień jest możliwa w dwóch krokach. Rekomendowany zakres pracy urządzenia jest ciągle pokazywany w niebieskich liniach po bokach. Ustawienia domyślne programów można łatwo przywrócić przy pomocy dotykowego menu. Wpierw wybieramy spawany stop metalu, następnie ustawiamy geometrie spawania. Cienki materiał, spawanie pod kątem oraz wypełnianie filigranowych konstrukcji i inne opcje stosowane w protetyce możemy dostosowywać prosto z menu PUKa D2.

 

 

spawanie retencyjne protetyka
Tryb spawania retencyjnego - nakładania pinów.


Dzięki trybowi spawania retencyjnego możemy oszczędzić czas i materiał. W ułamku sekundy możemy stworzyć wytrzymałe połączenie strunowe za pomocą specjalnego adaptera bez wytwarzania żadnego ciepła i negatywnych konsekwencji dla obrabianego przedmiotu. Stworzony dzięki temu spaw nie wymaga ponownego obrabiania. Pozwala to na bardziej zaawansowane modelowanie i szybszą pracę niż za pomocą konwencjonalnych technik. 
 

 


Funkcja zamykania spawanych przedmiotów. 

Jedną z unikalnych funkcji spawarki dentystycznej PUK 2 jest funkcja zamykania spawów.Opcja jest bardzo prosta i efektywna w zastosowaniu. Aby zamknąć dwa osobne mostki na opracowywanym przedmiocie lub aby złączyć druty z elementami konstrukcyjnymi możemy zastosować właśnie tę opcję.  

 

 

 

 

Specyfikacja techniczna:

Szybkość spawania: Do 1,5 Hz.
Zużycie gazu: Około 2 L/ Minutę.
Sloty pamięci: 40
Wymiary urządzenia PUK D2 / SM D2: 8,9 Kg / 3,6 Kg
Zużycie prądu w trybie "stand-by": 10W

Mikroskop SM D2

Powiększenie: 10x
Ochrona UV / IR: > UV 15 /> IR 14

 

 Dodatkowe materiały:


 

 

 

przełącznik podłogowy puk  
Niezawodność jaką charakteryzują się mikrospawarki PUK. Daje nam możliwość zaoferowania 3 letniej rozszerzonej gwarancji. Przez ten czas jesteśmy do Państwa dyspozycji w razie potrzeby pomocy technicznej. 

 Sprzęt wysokiej jakości wyprodukowany w Niemczech.

 

Systemy optyczne dostarczone z mikrospawarką posiadają certyfikat DIN CERTCO.

Każda mikrospawarka PUK D2 jest wyprodukowana zgodnie z obowiązującymi w uni europejskiej normami. Certyfikat CE świadczy o jakości wykonania sprzętu.

Sklep internetowy Shoper.pl