Masz pytanie? Skontaktuj się z nami.
+48 34 360 23 92sklep@e-pat.pl
Szkolenia

 

Zdobądź potrzebne umiejętności w podstawach naprawy biżuterii. Warsztaty kierowane są do wszystkich pracowników branży, zainteresowanych podstawowymi naprawami biżuterii.
Szkolenie kierowane jest do każdej osoby początkującej, od autorów biżuterii artystycznej, po pracowników salonów jubilerskich chcących rozszerzyć zakres działalności o naprawę biżuterii.Dziękujemy za udział w warsztatach!

 

 

Szkolenie indywidualne - 3DESIGN projektowanie biżuterii

 

Zapraszamy serdecznie na indywidualne szkolenie "Wstępne projektowanie biżuterii w środowisku AutoCAD - 3Design V9".
Szkolenia organizowane są dla klienta w siedzibie naszej firmy przez cały rok, skontaktuj się z nami i uzyskaj dostęp do prezentacji oprogramowania i wersji demonstracyjnej.Zapisz się już teraz!

 

 

Szkolenie indywidualne - Spektrometr XRF Cube

 

Skontaktuj się z nami i umów się na indywidualną prezentację spektrometru do badania metali i powłok.

Spektrometria XRF służy do identyfikacji pierwiastków w danym stopie, oraz określenia ich ilości, na podstawie długości fali charakterystycznej dla każdego z pierwiastków.
Jest to badanie nie inwazyjne, nie niszczące próbki. Proces analizy przebiega bardzo szybko.
Powyższe czynniki sprawiają że koszty analizy próbki w porównaniu z innymi technikami są znacznie niższe.Zapisz się już teraz!

 

 

Szkolenie indywidualne - Indywidualne szkolenie PUK 5.1

 

Atrakcyjna oferta zakupu spawarek Lampert zakupionych podczas szkolenia w naszej siedzibie.

Kompaktowy i wszechstronny system spawalniczy który jest bardzo zbliżony do laserowego spawania w kwestii metodyki pracy i szeregu zastosowań.
Działając na biżuterii o grubości do 0,2 mm lub grubszej otrzymujemy niezwykle odporny spaw. Nauka obsługi systemu PUK jest prosta.Zapisz się już teraz!

 

Szkolenie indywidualne - Jubilerska Grawerka Komputerowa M20

 

Grawerka M20 4 Axis solution francuskiej firmy Gravotech to idealne urządzenie do zastosowań w branży jubilerskiej do grawerowania między innymi obrączek, medalików, bransolet, zegarków, a także przedmiotów cylindrycznych po obwodzie np. piór.
Urządzenie jest wyposażone we wskaźnik laserowy za pomocą, którego bardzo dokładnie można rozmieścić grawerowany wzór na przedmiocie.Zapisz się już teraz!

 

 

do góry
PAT Czestochowa
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl