Masz pytanie? Skontaktuj się z nami.
+48 34 360 23 92sklep@e-pat.pl
Tester do złota GemOro AGT3
Kod produktu: CC1495
GemOro
Produkt - wycofany z oferty - Przepraszamy
Cena:
1 887,12 zł netto
2 321,16 zł brutto
   szt.
OPIEKUN PRODUKTU:661 432 058
WYSYŁKA DO 48H
ZAKUP NA RATY LUB LEASING
drzewoJESTEŚMY POLSKĄ FIRMĄ RODZINNĄ
Opis produktu

Gemoro


Cyfrowy tester do złota GemOro AGT3 to tester najwyższej jakości na rynku, eleganckie wzornictwo, nienaganna precyzja i prosty interfejs użytkownika sprawia, że jest to urządzenie jedyne w swoim rodzaju.

auracle testery do złota

Tester wyświetla dokładną masę karatów, użytkownik może również zobaczyć jaki procent złota znajduje się w próbce. Posiada dwa tryby pracy: Standardowy oraz zaawansowany. W trybie zaawansowanym, urządzenie może dać pośrednie ilości karatów oraz pozwala poznać dokładną ilość złota w próbce.
W odróżnieniu od powszechnie stosowanych cieczy probierczych badanie wykonujemy za pomocą wytrzymałego i trwałego długopisu który wskazuje wynik pomiaru na wyświetlaczu urządzenia. Urządzenie znajdzie zastosowanie w zakładach jubilerskich, lombardach i u hobbystów. AGT3 jest najprostszym i najbardziej przyjaznym dla użytkownika testerem dostępnym na rynku.

Tester do złota

Kupowanie złota posiadając tester do złota AGT3 jest dużo bezpieczniejsze w porównaniu do testowania zakupionego złota przy pomocy cieczy probierczych. Urządzenie jest proste w obsłudze każdy może je obsługiwać.


 

podrabianie złota

Podróbki biżuterii to poważny problem dla jubilerów i kupujących złoto. Przy pomocy cyfrowego testera do złota zmniejszamy prawdopodobieństwo pracy z nieznanymi stopami metali. 

 

dokładność pomiaru złota
Tester zapewnia czystą pracę bez użycia płynów do testowania stopów złota. W odróżnieniu od tej techniki sprawdzania cyfrowy tester oddaje wynik bez wahań i błędu człowieka. Za pomocą specjalnego systemu kalibracji nasz pomiar charakteryzuje się wysoką dokładnością.

Najważniejsze funkcje:

- test rozpoznaje wszystkie typy złota ( złoto białe, złoto różowe, złoto żółte i platynę),
- zakres działania od 6 karatów do 24 karatów,
- tester pokazuje procentową zawartość złota i ilość karatów,
- czytelny wyświetlacz LCD który maksymalnie upraszcza obsługę urządzenia. 

W zestawie znajduje się:

- tester do złota AGT 3,
- pisak do przeprowadzania testów,
- elegancki futerał,
- bateria,
- zasilacz.Sklep internetowy Shoper.pl