Masz pytanie? Skontaktuj się z nami.
+48 34 360 23 92sklep@e-pat.pl
Grawerka komputerowa jubilerska M20 V3 Jewel
Kod produktu: HC2521
GRAVOTECH
Produkt - na wyczerpaniu
Cena:
27 000,00 zł netto
33 210,00 zł brutto
   szt.
OPIEKUN PRODUKTU:34 360 23 79
WYSYŁKA DO 48H
drzewoJESTEŚMY POLSKĄ FIRMĄ RODZINNĄ
Opis produktuKompaktowa grawerka M20 jest idealna do personalizacji przedmiotów i wykonywania małych znkowań przemysłowych na różnych materiałach (aluminium, złoto, miedź, srebro, tworzywa sztuczne itp.)

Lekka, cicha i przenośna maszyna, może towarzyszyć Ci podczas targów, spotkań okolicznościowych czy innych wydarzeń.Kompaktowa seria maszyn grawerujących

Zakładasz własną firmę? Chcesz urozmaicić swoją działalność? Planujesz rozszerzyć swój park maszynowy?  Lub po prostu zmienić narzędzia pracy? M20 to rozwiązanie dla Ciebie!

Kompaktowa, dyskretna i lekka grawerka mechaniczna, jej niewielkie rozmiary ułatwiają instalację w sklepie lub w małym warsztacie.

Zawiera wiele narzędzi i akcesoriów do delikatnego grawerowania (diamenty), głębokiego grawerowania (frezy) oraz cięcia miękkich i cienkich materiałów.Maszyna na zamówienie

Grawerka mechaniczna M20 ewoluuje zgodnie z Państwa potrzebami czy trendami rynkowymi. Dodatkowe moduły i akcesoria ułatwiają pracę z nowościami w Państwa ofercie produktowej.

Kupujesz maszynę odpowiadającą Twojej aktualnej aplikacji, Gravograph wspiera Cię w rozwoju Twojego biznesu. Będziesz mógł uzupełnić swoją wstępną konfigurację o dodatkowe moduły w dowolnym momencie (np. zestaw do grawerowania długopisów czy obrączek)Wytrzymała 

M20 korzysta z nowego solidnego mostka i mocniejszego wrzeciona.
Stworzona dla przemysłu. Grawerka M20 jest gwarancją trwałości i solidności. Jej konstrukcja pozwala na grawerowanie bezpośrednio w punkcie sprzedaży zachowując bezpieczeństwo oraz estetykę miejsca. 
Połączenie tych dwóch elementów w jedną maszynę daje M20 wytrzymałą przemysłową budowę oraz wygląd, który pozwala na umieszczenie jej w luksusowych butikach. Klienci mogą podziwiać i obserwować jak ich zakup staje się jedyny w swoim rodzaju. 

 

Łatwa w obsłudze

M20 jest bardzo prosta w obsłudze. Została zaprojektowana tak, by wyeliminować ryzyko błędu od etapu projektowego do grawerowania gotowego elementu.

Przedmioty o różnych kształtach i z różnych materiałów (np. bransolety) mogą być grawerowane bezpośrednio dzięki innowacyjnym rozwiązaniom Gravograph: śledzenie powierzchni za pomocą noska regulującego, wykrywanie wysokości obiektu za pomocą funkcji auto Z, pozycjonowanie za pomocą funkcji Point&Shoot czy symulacja grawerowania.

Jeśli chodzi o narzędzia, przechodzimy z ograniczonego asortymentu zarezerwowanego dla poprzedniej gamy grawerek M20 do bardziej rozbudowanego asortymentu - frezy i diamenty typu One Cut, TwinCut,  które zapewniają więcej możliwość cięcia, wiercenia i grawerowania.M20

Charakterystyka techniczna

Powierzchnia grawerowania na płasko   100 x 100 mm
Maks. wymiary przedmiotu do grawerowania   180 x 110 x 100 mm
Wysokość pod wrzecionem   100 mm
Posuw w osi Z   30 mm
Nacisk podczas grawerowania   Od 0,3 do 1,2 kg,  możliwe do wyboru 4 pozycje 

Charakterystyka fizyczna

Wymiary urządzenia   345 x 315 x 305 mm
Waga   12 kg

 

Przystawka obrotowa daje możliwość grawerowania pierścionków, bransoletek i kubków.

Montowana standardowo w urządzeniu M20 Jewel lub jako wyposażenie dodatkowe w innych wersjach

    Grawerowanie po wewnętrznej stronie Grawerowanie po zewnętrznej stronie
Szerokość min. - maks. 1 - 9 mm 1 - 20 mm
Średnica min. - maks. 12 - 24 mm 12.5 - 27 mm

 

Sklep internetowy Shoper.pl