Masz pytanie? Skontaktuj się z nami.
+48 34 360 23 92sklep@e-pat.pl
O firmie

Firma P.A.T. została założona w 1991 jako niewielka spółka rodzinna, skupiająca się głównie na zaopatrywaniu złotników w narzędzia i proste maszyny do produkcji i naprawy biżuterii. Dziś, po 25 latach, nasza firma zatrudnia około 70 pracowników i cieszy się pozycją lidera w dostarczaniu kompleksowych i innowacyjnych rozwiązań dla branży jubilerskiej w Polsce. Zdobyte doświadczenie i profesjonalizm, z jakim podchodzimy do każdego klienta, pozwoliły nam nawiązać stałą współpracę z kontrahentami w ponad 20 krajach w Europie i na świecie. Wraz z ogólnym rozwojem firmy, zmianie uległy także prowadzone przez nas formy sprzedaży. Dziś spółka P.A.T. to nie tylko sklep stacjonarny z możliwością sprzedaży wysyłkowej, ale przede wszystkim prężnie działający sklep internetowy, w którym znajdą Państwo ponad 2000 produktów.


 

Branża jubilerska rozwija się bardzo szybko, a wraz z nią my i nasi Klienci. Dzięki specjalistycznym szkoleniom organizowanym przez producentów i dostawców maszyn systematycznie podnosimy swoje kwalifikacje, aby móc nie tylko sprzedawać narzędzia i maszyny złotnicze, ale przede wszystkim pomóc naszym Klientom na każdym etapie, od doradztwa, poprzez skomplikowany proces decyzyjny, aż do implementacji poszczególnych maszyn wraz z niezbędnym instruktażem. Dodatkowo oferujemy szereg szkoleń i seminariów tematycznych organizowanych bezpośrednio w siedzibie naszej firmy. Dzięki temu nasi Klienci mają możliwość praktycznego uczestniczenia w poznawaniu najnowszych trendów i technologii w branży.

 


Nasza firma systematycznie uczestniczy w najważniejszych imprezach targowych branży jubilerskiej, zarówno tych w kraju, jak i za granicą. Nasze stoisko możecie znaleźć Państwo m.in. na targach: Amberif, Złoto Srebro Czas, Gold Expo, Jubinale, a także Inhorgenta w Niemczech, czy Amber Trip na Litwie. Ponadto nasi pracownicy odwiedzają niemal wszystkie pozostałe spotkania branżowe w Polsce i Europie (Niemcy, Włochy, Rosja, Litwa, Szwajcaria itp.), a także wybrane w pozostałych krajach świata.

 


Cenimy czas naszych Klientów i dlatego oferujemy im pełne wyposażenie, zarówno pracowni złotniczej, jak i salonu sprzedaży w jednym miejscu. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy dostępną na pozostałych stronach internetowych:


Nasza firma znajduje się w Częstochowie przy ulicy Legionów 98.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl