Masz pytanie? Skontaktuj się z nami.
+48 34 360 23 92sklep@e-pat.pl
Fartuch spawalniczy
Kod produktu: CT0150
Produkt - chwilowo niedostępny
Cena:
129,00 zł netto
158,67 zł brutto
   szt.
OPIEKUN PRODUKTU:34 360 23 92
WYSYŁKA DO 48H
drzewoJESTEŚMY POLSKĄ FIRMĄ RODZINNĄ
Opis produktu

Fartuch ochronny skórzany ( zalecany dla spawacza ). Wykonany jest ze skóry bydlęcej krytej (licowanej) w kolorze czarnym o wysokiej jakości wyprawie chromowej nadającej skórze bardzo dobre parametry wytrzymałościowe i właściwości użytkowe.

 

Wykonany z trzech elementów skóry (dwa elementy zasadnicze i karczek) zszytych ze sobą bardzo grubymi trój skrętnymi nićmi nr 10 oraz dodatkowo znitowanych za pomocą nitów stalowych zakrytych od strony wierzchniej fartucha. Utrzymywany szeroką szelką z dziurkami regulacyjnymi zakładaną na szyję i zapinany z tyłu za pomocą paska z dziurkami regulacyjnymi. Szelki i pasek zapinane na klamry metalowe, forma zapięcia umożliwia regulację długości czynnej fartucha i obwodu pasa. System regulacji umożliwia optymalne dopasowanie fartucha do wzrostu i sylwetki użytkownika. Połączenia szelek do części zasadniczej fartucha oraz połączenia zapięć metalowych wykonano przy użyciu nitów metalowych. Nity, połączenia i szelki do fartucha oraz klamra do zapięcia szelki na fartuchu są dodatkowo zakryte naszytymi elementami ze skóry.

 

Fartuch przeznaczony jest do ochrony przodu i boków tułowia oraz częściowo nóg podczas procesu spawania prowadzonego w pozycji stojącej i siedzącej. Chroni przed iskrami, małymi rozpryskami stopionego metalu, krótkotrwałym działaniem płomienia, ciepłem kontaktowym oraz promieniowaniem U.V. pochodzącym od łuku. Fartuch chroni również przed urazami mechanicznymi, których skutki ograniczają się do powierzchni skóry.

Produkt z certyfikatem:

CE kat. II CERTYFIKAT UE nr WE/S/1237/2008

Sklep internetowy Shoper.pl