Masz pytanie? Skontaktuj się z nami.
+48 34 360 23 92sklep@e-pat.pl
Laser światłowodowy PATROX do cięcia metalu F50C 50W
Kod produktu: FE2109
Produkt - na wyczerpaniu
Cena:
34 720,00 zł
 netto
49 600,00 zł
42 705,60 zł
 brutto
61 008,00 zł
Najniższa cena z 30 dni:  42 705,60 zł brutto
   szt.
OPIEKUN PRODUKTU:34 360 23 93
WYSYŁKA DO 48H
drzewoJESTEŚMY POLSKĄ FIRMĄ RODZINNĄ
Opis produktu


Laser światłowodowy do cięcia metalu

Laserem Fiber staje się coraz bardziej powszechne. Parametry urządzenia pozwalają na trwałe znakowanie szerokiej gamy materiałów z bardzo wysoką precyzją, technologia fiber idealnie sprawdza się do cięcia metali szlachetnych - złoto, srebro.

Jedną z korzyści jest również fakt możliwości uzyskania wyraźnych oszczędności, głównie dzięki minimalnym wymaganiom serwisowym, niewielkim kosztom eksploatacji, jak również niskiemu zużyciu energii. Laser F50C jest zaprojektowany z myślą o łatwym dostępie do obszaru roboczego. Solidna i wytrzymała konstrukcja.

Wycinanie laserem Fiber to idealne rozwiązanie podczas przygotowywania prototypów oraz pojedynczych wyrobów jak również przy produkcji wieloseryjnej. Laserem F50C możemy ciąć z blachy o zakresie grubości od 0,3 mm do 0,1 mm.

 
Parametry

 

Dostarczone oprogramowanie przeprowadza symulację za pomocą laserowego wskaźnika projektu przed grawerunkiem, minimalizując ryzyko błędu.
Dodatkowo oprogramowanie sterujące pracą lasera posiada możliwości importu z innych programów graficznych. Dzięki funkcji szeregowania przy pomocą kolorów, możemy zadawać laserowi w jednym procesie różne parametry grawerowania dla wielu elementów projektu. Za jego pomocą możemy nadawać różne efekty dla graweru takie jak np. efekt głębi. Oprogramowanie sterujące urządzeniem jest w języku polskim.

    

Akcesoria dodatkowe

Opcjonalnie do urządzenia możliwe jest dokupienie przystawki obrotowej do grawerowania po obwodzie i w środku przedmiotów takich jak obrączki i bransolety. Przystawka jest sterowana przy pomocy oprogramowania ezcad.     

Sklep internetowy Shoper.pl