Masz pytanie? Skontaktuj się z nami.
+48 34 360 23 92sklep@e-pat.pl
Mikroskop cyfrowy powiększenie 20-500X
Kod produktu: CC3400
Produkt - na zamówienie – zapytaj o wycenę
Cena:
928,00 zł netto
1 141,44 zł brutto
   szt.
OPIEKUN PRODUKTU:34 360 23 93
WYSYŁKA DO 48H
drzewoJESTEŚMY POLSKĄ FIRMĄ RODZINNĄ
Opis produktu

Mikroskop DigiMicro Lab jest idealny do badań mikroskopowych obiektów dowolnego rodzaju, a dodatkowo dzięki specjalnemu oprogramowaniu, do dokładnego pomiaru odległości, obszarów, kątów i promieni z większych obiektów z bardzo dużą dokładnością (1 mikron = 1/1000 mm). Wyposażony w 8 białych diod podświetlających. Współczynnik powiększenia mikroskopu to max. 500 x, co pozwala na zobaczenie nawet najdrobniejszych detali oglądanego obiektu. Zintegrowany 5-megapikselowy aparat fotograficzny (12 megapikseli interpolowane) również zapewnia ostry i wyraźny obraz powiększanych obrazów. Użyj przycisku zoomu, aby powiększyć szczegóły obrazu bezpośrednio na kolorowym monitorze TFT.

Dlaczego DigiMicro Lab?
Dzięki wbudowanemu kolorowemu wyświetlaczowi TFT 3,5” (8,9 cm), urządzenie DigiMicro Lab może swobodnie pracować bez konieczności podłączenia do komputera. Podobnie jak w przypadku tradycyjnego aparatu cyfrowego, może sfotografować oglądane obiekty, a zdjęcia zapisać na karcie pamięci Micro-SD. Zapisane obrazy mogą być następnie przeniesione przez port USB 2.0 do komputera lub laptopa. wyjście AV umożliwia wyświetlanie fotografii na telewizorze lub projektorze.

Zastosowanie - idealny do użytku w przemyśle, laboratoriach lub amatorsko.
Dzięki technologii cyfrowej, DigiMicro Lab jest bardzo wszechstronny. Nadaje się do testowania, dokładnego pomiaru bardzo małych obiektów i fotografowania ich zarówno w domu ,w podróży, w szkole, na uniwersytecie, w jednostkach badawczych, hobbystycznie i rekreacyjnie. Za pomocą dołączonego oprogramowania, można wykonane zdjęcia i filmy przechowywać, lub przesyłać e-mailem do przyjaciół, znajomych czy partnerów biznesowych.

 

  • Mikroskop cyfrowy 5 MPixel.
  • Powiększenie do 500x
  • Wbudowany kolorowy wyświetlacz TFT 3,5\'\' (8,9 cm)

"""""""

Sklep internetowy Shoper.pl