Masz pytanie? Skontaktuj się z nami.
+48 34 360 23 92sklep@e-pat.pl
Tester do złota CPS
Kod produktu: CC1499
Produkt - duża ilość
Cena:
4 999,00 zł netto
6 148,77 zł brutto
   szt.
OPIEKUN PRODUKTU:34 360 23 79
WYSYŁKA DO 48H
drzewoJESTEŚMY POLSKĄ FIRMĄ RODZINNĄ
Opis produktu

Elektroniczny tester do badania próby złota CPSUrządzenia pozwala na ustalenie próby złotej biżuterii w łatwy i szybki sposób - pomiar odbywa się poprzez przyłożenie pióra sondy do próby - ( wynik będzie widoczny po kilku sekundach na wyświetlaczu ) .

Tester jest przenośny i z długą żywotnością baterii - idealny do pomiarów na miejscu i w drodze. Obsługa jest intuicyjna i łatwa dzięki kolorowemu wyświetlaczowi LCD. W połączeniu z dołączonym piórem z włókna szklanego jest w stanie wykryć liczne pozłacane podróbki(po na piłowaniu) i imitacje lub tanią biżuterię. Do obsługi urządzenia nie są potrzebne niebezpieczne kwasy. Tester może w pewnym zakresie zastąpić drogie urządzenia XRF (spektrometr) które są stosowane do analizy zawartości złota.

 

Dzięki temu łatwemu w użyciu testerowi biżuterii możesz sprawdzić autentyczność złotej (a także platynowej) biżuterii w każdym kształcie i kolorze. W ciągu kilku sekund dowiesz się, jaka jest próba danego złotego przedmiotu i czy materiał odpowiada jego znakowi probierczemu (np. 585). Przemyślany system pomiarowy tego urządzenia do testowania złota pozwala na ustalenie zawartości złota w prawie każdym przedmiocie (jubilerskim). A wszystko to jest możliwe bez kwasów probierczych, niepraktycznych urządzeń pomiarowych czy drogich rozwiązań takich jak spektrometry.


Obsługa i wyświetlanie wyników są bardzo proste i intuicyjne, co sprawia, że urządzenia te są idealne dla użytkowników prywatnych i komercyjnych.  Wystarczy położyć próbkę na polu sensorycznym testera CPS i zetknąć pióro sondy z biżuterią. Po kilku sekundach na wyświetlaczu pojawi się numer próby oraz procentowa zawartość złota. Gwarantuje to dużą wydajność testowania w krótkim czasie - żaden porównywalny tester biżuterii nie jest szybszy.

Urządzenie idealnie nadaje się do skupu/sprzedaży złotej biżuterii!

Zakres dostawy:

- Tester
- Sonda do pióra
- Kabel
- Ładowarka
- Pióro z włókna szklanego
- Opakowanie ochronne

 

Sklep internetowy Shoper.pl