Masz pytanie? Skontaktuj się z nami.
+48 34 360 23 92sklep@e-pat.pl
3Design V10 Program do projektowania biżuterii wersja PRO
Kod produktu: HE0001
Produkt - na zamówienie – zapytaj o wycenę
Cena:
21 000,00 zł netto
25 830,00 zł brutto
   szt.
OPIEKUN PRODUKTU:34 360 23 79
WYSYŁKA DO 48H
drzewoJESTEŚMY POLSKĄ FIRMĄ RODZINNĄ
Opis produktu

 

3Design CAD v.10 PRO kompletna wersja oprogramowania do projektowania.

Jubilerom i projektantom biżuterii posiadającym możliwość generowania projektów (plików) do maszyn przeznaczonych do prototypingowych o rozszerzeniu *.STL.

Tworzenie wzorów tradycyjnymi metodami polega na ręcznym wykonaniu modelu przez doświadczonego projektanta posiadającego wybitne zdolności manualne. Wykonanie modelu najczęściej rozpoczyna się od wykonania szkicu na papierze. Model wykonywany jest z metalu lub wosku, aby stworzyć wzór konieczne jest posiadanie całej gamy narzędzi i urządzeń jubilerskich oraz dużej zręczności. Jest to bardzo trudna i czasochłonna technika wymagająca olbrzymiej precyzji oraz doświadczenia. Tworzenie wzoru jest ograniczone precyzją używanych przez nas narzędzi oraz błędu ludzkiej ręki. Program do projektowania biżuterii 3Design umożliwia tworzenie wzorów w prosty i szybki sposób. Projektant oprócz znajomości programu i własnej wyobraźni nie musi posiadać żadnych zdolności manualnych. 3Design jest programem parametrycznym który umożliwia wprowadzanie zmian nawet w gotowym projekcie bez konieczności projektowania wszystkiego od początku. Program wyposażony jest w wiele narzędzi ułatwiających najbardziej kłopotliwe w jubilerstwie czynności takie jak: rozmieszczanie kamieni, dopasowywanie opraw itp.

Program umożliwia zmiany na każdym etapie tworzenia. Ponadto 3Design umożliwia stworzenie profesjonalnych zdjęć zaprojektowanych wzorów, co pozwala na stworzenie katalogu i oferowanie klientom całej gamy wzorów. Po zakończeniu projektowania plik zapisuje się na dysku komputera w specjalnym formacie z rozszerzeniem *.STL. Tak przygotowany plik eksportowany jest do drukarki 3d.

Zalety świata 3D

Kiedy rozważasz wejście w świat 3D CAD musisz zrozumieć swoją perspektywę na to, w jaki sposób elementy są tworzone w świecie 3D. Nawet jeśli możesz porównać go do swojego warsztatu fizycznego, oprogramowanie daje Ci dostęp do wielu nowych możliwości, które mogą zaoferować tylko programy 3D.Na przykład, rozmiar pierścienia, który projektujesz, wymaga modyfikacji. Wyobraź sobie, jak długo potrwa wyrzeźbienie kolejnego bloku wosku, aby przygotować model do produkcji - dzięki 3D, w zależności od wybranej technologii, pracę tę można wykonać w kilka minut. Możesz dostosować (automatycznie lub nie) wszystkie elementy, takie jak ilość kamieni szlachetnych, wtyków itp. w stosunku do nowego rozmiaru pierścionka. Następnie projekt wyślesz do swojej drukarki 3Da.
W ten sposób klient będzie miał opcje ich przetestowania.Ciekawe możliwości

Modyfikacja modeli może nawet prowadzić do stworzenia nowych wisiorków, bransoletek i bransoletek, podczas gdy pierwotnie miałeś tylko pierścionek! Wreszcie, można generować niesamowicie realistyczne renderingi, pomagając Ci zaprezentować wspaniałe zdjęcia swoich modeli bez utraty czasu na ich prototypowanie.

Dedykowane narzędzia jubilerskie
Korzystanie z modułów, takich jak narzędzia warsztatowe. Projektuj w oprogramowaniu za pomocą tych samych narzędzi, których używasz podczas produkcji w warsztacie.
 
Łatwe do nauki, łatwe do opanowania!
3Design myśli jak jubiler. Nie musisz być inżynierem, aby korzystać z tego oprogramowania. Projektuj jak artysta, którym jesteś!
 
Drzewko zadań
Wykorzystaj w pełni swój twórczy czas. Łatwo znajdziesz swoje kroki projektowe (drzewko zadań konstrukcyjnych). 

Co nowego 3DESIGN CAD v.9 :
Nowy interfejs oraz zarządzanie środowiskiem pracy.
Dodane nowe przydatne funkcje i narzędzia.
Poprawione działanie wielu istniejących funkcji i narzędzi.
Poprawa działania programu w stosunku do poprzednich wersji poprzez przełożenie duże ilości poleceń z ramu do pamięci karty graficznej.
Znacznie rozbudowane środowisko do tworzenia wizualizacji projektów (renderingu).3DESIGN CAD v.10 istotne funkcje :
Zaawansowany raport kamienia. Dodatkowo w wersji 9 mamy dostęp do dokładnych pomiarów pierścienia, z rozszerzonym raportem pomagającym w przeniesieniu projektu do rzeczywistości. Eksport projektu jako wymiarowanego rysunku technicznego. Dzięki bazie materiałów program wylicza koszty produkcji projektu.Kreatory pazurków oraz pasków w tworzeniu opraw.
Nowa strategia osadzania kamieni (koncentryczna oraz osadzanie wzdłuż krzywej).
Baguette, honycomb (osadzanie w ciągu kamieni prostokątnych). Idealne narzędzia do wprowadzania zmian manualnie. Multifrezowanie.
Zawijanie zupełnie nowa funkcja do tworzenia np. wzorów żeglarskich.


Kreator zaawansowanego pierścionka/sygnetu.
Automatyczne tworzenie szyny.
Multi bulge (automatyczne zaokrąglanie).
UV Wrap/Unwrap (deformacje).
Kanał (dla narzędzia osadzanie kanałowe).

Szybsza praca

Moduł do renderowania :

Importowanie szablonów.
Ustawienie obiektu.
Symulacja cieni.
Tło.
Video Rendering.
Ustawienie kamery.
Animacje.
Interaktywny Rendering.

Wcześniej wydane programy 2D umożliwiały rysowanie na zasadzie sukcesywnego wkomponowywania linii po linii, rzut z góry, z boku i z tyłu - jako całkowicie odrębne partie całości. 3Design pozwala na podgląd interaktywny projektowanego obiektu, co skraca czas pracy. Każda najmniejsza zmiana jest nanoszona automatycznie, zgodnie z parametrami technicznymi. Dzięki tym opcjom potencjalny klient projektowanego obiektu może zobaczyć na ekranie komputera prototyp, dokładnie z każdej strony. Oszczędności kumulowane są wielo-poziomowo.

Ogromną zaletą programu jest drzewko parametrów, które umożliwia dowolną zmianę poszczególnych z nich, także kilka tygodni po stworzeniu nowego projektu. Po zakończeniu pracy można stworzyć zdjęcia nowych produktów do zamieszczenia w katalogu, lub nawet pliki video.

Zadaniem 3Design jest pokazanie twoich projektów potencjalnym klientom, umożliwiając ci:

Tworzenie wyjątkowej biżuterii ze 100% dokładnością wymiarów.
Używanie zaawansowanych funkcji.
Oszczędzanie czasu i pieniędzy podczas projektowania.
Przedstawianie klientom nowych wzorów przed ich produkcją.
Powiększanie swoich zysków.
Wyróżnianie się ofertą i nowoczesnością usług.

To sztuka tworzyć wyjątkowe wzory zgodnie z najnowszymi trendami i modą.
3Design CAD v.10 jest rozwiązaniem, które pomoże Ci to osiągnąć. Dołącz do rodziny 3Design.

Minimalne wymagania techniczne:

Procesor:
Intel core i3 2.3 GHz, bądź lepszy.
Pamięć: 
8 Gb ram.
Prędkość dysku twardego: 
7200 RPM.
Wolna przestrzeń wymagana:
10 GB.
Rozdzielczość ekranu: 
1600X1200.
Minimum:
16 millionów kolorów.
Ilość wolnych portów USB:
1
Karta graficzna:
AMD bądź Nvidia obsługiwane poniżej.
OpenGL Minimalny wspierany to: 
4.2.
Rekomendowany:
4.4
Myszka:
3 przyciskowa.
Łącze jest niewymagane lecz rekomendowane.

 

Przykładowe zestawy spełniające wymagania techniczne:


Dodatkowe materiały:

 

Sklep internetowy Shoper.pl