Masz pytanie? Skontaktuj się z nami.
+48 34 360 23 92sklep@e-pat.pl
Silnik FOREDOM zestaw "SR" - Rękaw
Kod produktu: EA0073
FOREDOM
Produkt - średnia ilość
Cena:
1 483,30 zł netto
1 824,46 zł brutto
   szt.
OPIEKUN PRODUKTU:34 360 23 75
WYSYŁKA DO 48H
drzewoJESTEŚMY POLSKĄ FIRMĄ RODZINNĄ
Opis produktuZestaw FOREDOM KIT-SR. Charakteryzuje się mocnym silnikiem z giętkim wałkiem. Prostnica posiada uchwyt który umożliwia regulacje w zakresie od 0 do 4 mm. Wygodny nożny regulator obrotów. W zestawie znajduje się również 54 przystawki pomocnicze umiejscowione na stojaku. Rękaw metalowy obudowany elastyczną wytrzymałą gumą. Urządzenie generuje ruch obrotowy silnika który następnie jest przekazywany poprzez giętki wałek do prostnicy ( Musimy pamiętać o tym aby nie zginać wałka pod kątem prostym ). Szybkość obrotu silnika i prostnicy jest regulowana za pomocą sterownika podłogowego (nożnego) dociśnięcie powoduje wzrost obrotów. Idealne urządzenie do pracy precyzyjnej na przedmiotach takich jak biżuteria czy zegarki. 
SR to najbardziej popularny silnik Foredom do ogólnego użytku. Silnik posiada sterowanie lewo / prawo z prędkością do 18,000 obr/min. Jest on wyposażony w uchwyt silnika do zawieszania.
Silnik posiada możliwość przełączania kierunków jeśli zajdzie potrzeba użycia innego narzędzia obrotowego.Bezpieczny i wygodny montaż akcesoriów na prostnicy przy pomocy dołączonego klucza.Prostnica posiada uchwyt który umożliwia regulacje w zakresie od 0 do 4 mm.


Foredom SR Posiada wiele zastosowań. Przy pomocy przystawek możemy zmienić urządzenie według potrzeb. Np. w ostrzałkę.FOREDOM gwarantuje długoletnią bezawaryjną pracę, silniki te posiadają prostą konstrukcję jeśli zachodzi potrzeba wymiany części eksploatacyjnych są one dostępne w naszym sklepie w każdym potrzebnym momencie. 

W komplecie:
Silnik o mocy 125 W z rewersem, 18 000 obr/min wałek giętki.
Prostnica typ "30" uchwyt w zakresie 0 - 4 mm.
Nożny regulator obrotów TXR.
Zestaw narzędzi pomocniczych na stojaku. W zestawie znajdziemy wiele pomocnych końcówek takich jak kółka ścierające i dyski matujące.

Urządzenie posiada amerykańskie złącze kluczykowe, musimy to brać pod uwagę podczas doboru prostnicy. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości skontaktuj się z naszymi specjalistami telefonicznie, pomogą oni dobrać odpowiednią prostnice.

 

Urządzenie posiada deklarację zgodności CE.

Sklep internetowy Shoper.pl